Wybierz wydarzenie w dniu: 2018-04-21

Bajtle godajom
Warsztaty dla dzieci w wieku 6-9 lat
Byzuch u Ferdynanda - indywidualne zwiedzanie terenu dawnej kopalni
Bilety obejmują także możliwość wstępu na wystawy stałe i czasowe, z wyjątkiem wystawy Na tropie Tomka, przy ul. Dobrowolskiego 1
Dzień Wolnej Sztuki
W ramach Dnia Wolnej Sztuki odwiedzimy Galerię sztuki polskiej 1800-1945, Galerię sztuki polskiej po roku 1945, Galerię Śląskiej sztuki sakralnej i Laboratorium przestrzeni teatralnych. Zajrzymy też na wystawę Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni dziejów. Hasło tego dnia to „Jedna wystawa – jedno dzieło – wiele opinii”
Dzień Wolnej Sztuki (Polski Język Migowy)
W ramach Dnia Wolnej Sztuki zapraszamy na spacer po wystawach stałych osoby Głuche i słabo słyszące. Odwiedzimy Galerię sztuki polskiej 1800-1945, Galerię sztuki polskiej po roku 1945, Galerię Śląskiej sztuki sakralnej i Laboratorium przestrzeni teatralnych. Zajrzymy też na wystawę Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni dziejów. Będzie można się dowiedzieć wielu ciekawostek o oglądanych pracach i podyskutować o nich w języku migowym. Prowadzenie Michał Justycki.
Muzeum w Strefie Kultury
Muzeum Śląskie ul. Tadeusza Dobrowolskiego (za wyjątkiem wystawy NA TROPIE TOMKA)
Na tropie Tomka
Wystawa zlokalizowana w budynku stolarni przy ul. Dobrowolskiego 1 dedykowana dzieciom - wejście wyłącznie w wyznaczonych godzinach po wcześniejszym zakupie biletów - Liczba miejsc ograniczona.