Wybierz wydarzenie w dniu: 2018-12-02

Muzeum Śląskie - wystawy stałe i czasowe
Muzeum Śląskie ul. Tadeusza Dobrowolskiego (z wyjątkiem wystawy NA TROPIE TOMKA)
Odlewanie świec adwentowych - Dorośli
Podczas warsztatów będzie można zrobić świąteczne upominki z pyłku i miodu. Po krótkim omówieniu właściwości miodu i pyłku pszczelego, każdy uczestnik otrzyma słoiczek miodu z pyłkiem oraz udekoruje go na prezent świąteczny. Będzie też można odlewać z wosku świeczki o tematyce świątecznej.
Odlewanie świec adwentowych - Dzieci
Podczas warsztatów będzie można zrobić świąteczne upominki z pyłku i miodu. Po krótkim omówieniu właściwości miodu i pyłku pszczelego, każdy uczestnik otrzyma słoiczek miodu z pyłkiem oraz udekoruje go na prezent świąteczny. Będzie też można odlewać z wosku świeczki o tematyce świątecznej. Konieczność zakupu biletu także przez opiekunów
Wspólny bilet
Bilety umożliwiające zwiedzanie aktualnie udostępnionych wystaw stałych i czasowych Muzeum Śląskiego oraz Muzeum Górnosląskiego w Bytomiu.
Bilety nie obejmują wystaw, przestrzeni i wydarzeń odrębnie biletowanych (Na tropie Tomka w Muzeum Śląskim oraz „Twój Vincent van Gogh. Obrazy z filmu” w Muzeum Górnośląskim)
Zobacz wszystkie wystawy czasowe
Bilety umożliwiające zwiedzanie wszystkich wystaw czasowych w siedzibie Muzeum Śląskiego z wyjątkiem wystawy NA TROPIE TOMKA