Wybierz wydarzenie w dniu: 2019-12-06

Muzeum Śląskie - wystawy stałe i czasowe
Muzeum Śląskie ul. Tadeusza Dobrowolskiego (z wyjątkiem wystawy NA TROPIE TOMKA)
Oprowadzanie kuratorskie - „Duch natury i inne bajki"
O tym, co możemy, a czego nie możemy zobaczyć to tytuł autorskiego oprowadzania po wystawie Duch natury i inne bajki, podczas którego skupimy się na motywach i tematach, jak echo, powtarzających się w wielu dziełach.

Podobnie jak w Rękopisie znalezionym w Saragossie, który jest inspiracją wystawy, będziemy mogli pogrążyć się w myślach, kwestionować to, co wiemy oraz dać wciągnąć się w przygodę, jaką jest eksploracja sztuki współczesnej.

Prowadzenie: Paulina WytrychENG:

Of what we can and cannot see is a tour of The Spirit of Nature and other Fairy Tales exhibition with the focus on various aspects and themes echoing through a number of artworks. The idea behind this tour is to elaborate on our relation with nature, time and its perception and people’s vision of themselves.

Like in The Manuscript Found in Saragossa, which was the inspiration for the exhibition, we’ll get lost in our thoughts, question what we know and get caught up in the adventure that is exploring modern art.

Wspólny bilet
Bilety umożliwiające zwiedzanie aktualnie udostępnionych wystaw stałych i czasowych Muzeum Śląskiego oraz Muzeum Górnosląskiego w Bytomiu.
Bilety nie obejmują wystaw, przestrzeni i wydarzeń odrębnie biletowanych (np. Na tropie Tomka w Muzeum Śląskim)
Zobacz wszystkie wystawy czasowe
Bilety umożliwiające zwiedzanie wszystkich wystaw czasowych w siedzibie Muzeum Śląskiego z wyjątkiem wystawy NA TROPIE TOMKA